Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Viimsi
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Viimsi | 26 | 27,9 | 12,9 | 4,2 | 4,8 | 38,0 | 37,1 | 83,7 | 0,7 | 0,0 | 2,3 | −7,6 |
| 2024-25 | Viimsi | 15 | 20,9 | 5,9 | 1,7 | 3,6 | 42,7 | 29,4 | 55,6 | 0,5 | 0,0 | 2,2 | −8,1 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits, Viimsi | 13 | 19,3 | 4,7 | 2,4 | 2,6 | 31,9 | 37,0 | 58,3 | 0,5 | 0,0 | 1,4 | −4,4 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13 | 5,0 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 36,4 | 0,0 | 75,0 | 0,2 | 0,0 | 0,3 | −2,9 |
| Karjäär | 67 | 20,2 | 7,4 | 2,5 | 3,2 | 37,8 | 35,1 | 75,6 | 0,5 | 0,0 | 1,7 | −6,2 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Viimsi | 3 | 31,0 | 15,0 | 4,0 | 4,0 | 40,5 | 45,8 | 50,0 | 1,0 | 0,0 | 2,7 | −14,0 |
| 2024-25 | Viimsi | 4 | 27,1 | 9,0 | 4,3 | 5,5 | 35,7 | 33,3 | 100,0 | 1,3 | 0,3 | 2,5 | −5,5 |
| 2023-24 | Viimsi | 3 | 18,6 | 5,7 | 2,3 | 1,7 | 37,5 | 0,0 | 62,5 | 0,7 | 0,0 | 1,7 | −4,3 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 1 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | – | – | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ±0,0 |
| Karjäär | 11 | 23,5 | 8,9 | 3,3 | 3,5 | 38,3 | 38,1 | 74,1 | 0,9 | 0,1 | 2,1 | −7,0 |
Karjäär: 497 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042025-26 | Viimsi | 16.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 69–94 | 27:56 | 6 | 4 | 6 | 2/8 | 2/6 | 0/0 | 0 | 3 | −28,0 |
| 13.042025-26 | Viimsi | 13.042025-26vsTranscom PärnuViimsi | 81–96 | 30:31 | 17 | 5 | 4 | 5/13 | 4/8 | 3/6 | 2 | 3 | −10,0 |
| 10.042025-26 | Viimsi | 10.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 81–87 | 34:26 | 22 | 3 | 2 | 8/16 | 5/10 | 1/2 | 1 | 2 | −4,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 25:18 | 5 | 6 | 2 | 2/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 4 | −15,0 |
| 11.032025-26 | Viimsi | 11.032025-26@Transcom PärnuViimsi | 75–88 | 25:52 | 9 | 2 | 4 | 2/6 | 1/4 | 4/4 | 1 | 0 | −7,0 |
| 08.032025-26 | Viimsi | 08.032025-26vsVEF RīgaViimsi | 62–107 | 28:31 | 11 | 1 | 5 | 3/7 | 3/5 | 2/2 | 1 | 3 | −21,0 |
| 04.032025-26 | Viimsi | 04.032025-26vsBK LiepājaViimsi | 76–71 | 31:17 | 14 | 7 | 4 | 5/11 | 2/7 | 2/2 | 1 | 3 | +2,0 |
| 22.022025-26 | Viimsi | 22.022025-26vsKeila KKViimsi | 95–73 | 24:07 | 16 | 4 | 4 | 5/10 | 5/9 | 1/2 | 0 | 3 | +17,0 |
| 08.022025-26 | Viimsi | 08.022025-26vsBK VentspilsViimsi | 83–81 | 29:18 | 11 | 3 | 9 | 3/11 | 1/7 | 4/4 | 0 | 1 | +13,0 |
| 04.022025-26 | Viimsi | 04.022025-26@TalTech/ALEXELAViimsi | 55–86 | 22:59 | 1 | 5 | 4 | 0/8 | 0/6 | 1/2 | 0 | 1 | −28,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042025-26 | Viimsi | 16.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 69–94 | 27:56 | 6 | 4 | 6 | 2/8 | 2/6 | 0/0 | 0 | 3 | −28,0 |
| 13.042025-26 | Viimsi | 13.042025-26vsTranscom PärnuViimsi | 81–96 | 30:31 | 17 | 5 | 4 | 5/13 | 4/8 | 3/6 | 2 | 3 | −10,0 |
| 10.042025-26 | Viimsi | 10.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 81–87 | 34:26 | 22 | 3 | 2 | 8/16 | 5/10 | 1/2 | 1 | 2 | −4,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 25:18 | 5 | 6 | 2 | 2/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 4 | −15,0 |
| 11.032025-26 | Viimsi | 11.032025-26@Transcom PärnuViimsi | 75–88 | 25:52 | 9 | 2 | 4 | 2/6 | 1/4 | 4/4 | 1 | 0 | −7,0 |
| 08.032025-26 | Viimsi | 08.032025-26vsVEF RīgaViimsi | 62–107 | 28:31 | 11 | 1 | 5 | 3/7 | 3/5 | 2/2 | 1 | 3 | −21,0 |
| 04.032025-26 | Viimsi | 04.032025-26vsBK LiepājaViimsi | 76–71 | 31:17 | 14 | 7 | 4 | 5/11 | 2/7 | 2/2 | 1 | 3 | +2,0 |
| 22.022025-26 | Viimsi | 22.022025-26vsKeila KKViimsi | 95–73 | 24:07 | 16 | 4 | 4 | 5/10 | 5/9 | 1/2 | 0 | 3 | +17,0 |
| 08.022025-26 | Viimsi | 08.022025-26vsBK VentspilsViimsi | 83–81 | 29:18 | 11 | 3 | 9 | 3/11 | 1/7 | 4/4 | 0 | 1 | +13,0 |
| 04.022025-26 | Viimsi | 04.022025-26@TalTech/ALEXELAViimsi | 55–86 | 22:59 | 1 | 5 | 4 | 0/8 | 0/6 | 1/2 | 0 | 1 | −28,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.