Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Viimsi · Point guard · 192 cm · s. 2004
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Viimsi | 9 | 27,6 | 8,4 | 2,2 | 5,3 | 34,1 | 18,9 | 56,3 | 0,8 | 0,2 | 2,1 | −10,0 |
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 27 | 17,8 | 4,9 | 2,0 | 1,9 | 38,5 | 30,0 | 71,7 | 0,7 | 0,1 | 0,8 | −0,5 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 26 | 16,4 | 4,1 | 1,4 | 1,9 | 34,0 | 32,1 | 69,2 | 0,4 | 0,0 | 1,0 | −2,2 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 24 | 11,7 | 2,3 | 1,0 | 1,6 | 26,4 | 24,3 | 79,2 | 0,4 | 0,0 | 0,8 | −4,0 |
| 2022-23 | AVIS UTILITAS Rapla | 16 | 7,0 | 1,9 | 0,4 | 0,9 | 33,3 | 36,4 | 90,0 | 0,4 | 0,1 | 0,8 | +2,7 |
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla | 21 | 12,0 | 2,5 | 0,7 | 0,8 | 37,0 | 33,3 | 80,0 | 0,2 | 0,0 | 1,6 | −3,8 |
| Karjäär | 123 | 14,7 | 3,7 | 1,3 | 1,8 | 34,5 | 28,6 | 72,7 | 0,5 | 0,1 | 1,1 | −2,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 10 | 18,6 | 5,4 | 2,4 | 2,7 | 35,2 | 37,9 | 50,0 | 0,1 | 0,0 | 2,0 | +0,7 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 13 | 17,2 | 5,2 | 2,2 | 1,5 | 39,3 | 30,3 | 54,2 | 0,5 | 0,0 | 1,6 | +4,0 |
| 2023-24 | TalTech/OPTIBET | 3 | 2,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | – | 0,3 | 0,0 | 0,3 | −3,3 |
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla | 9 | 7,1 | 0,9 | 1,0 | 0,9 | 18,8 | 18,2 | – | 0,4 | 0,0 | 0,2 | −3,6 |
| Karjäär | 35 | 13,8 | 3,7 | 1,7 | 1,5 | 34,4 | 31,1 | 52,9 | 0,4 | 0,0 | 1,3 | +0,5 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Viimsi | 31.102026-27@BK LiepājaViimsi | 54–112 | 23:06 | 13 | 0 | 5 | 5/14 | 1/4 | 2/2 | 0 | 0 | −33,0 |
| 30.102026-27 | Viimsi | 30.102026-27@BK VentspilsViimsi | 60–75 | 23:21 | 5 | 1 | 7 | 2/9 | 0/3 | 1/4 | 3 | 2 | −10,0 |
| 27.102026-27 | Viimsi | 27.102026-27@Keila KKViimsi | 72–78 | 27:53 | 18 | 3 | 5 | 7/15 | 2/7 | 2/2 | 0 | 2 | +5,0 |
| 20.102026-27 | Viimsi | 20.102026-27@Latvijas UniversitāteViimsi | 88–86 | 30:49 | 11 | 2 | 4 | 5/8 | 1/3 | 0/0 | 2 | 2 | +4,0 |
| 16.102026-27 | Viimsi | 16.102026-27vsBK OgreViimsi | 69–76 | 30:57 | 6 | 0 | 2 | 2/10 | 1/5 | 1/2 | 0 | 1 | −12,0 |
| 11.102026-27 | Viimsi | 11.102026-27vsValmiera Glass VIAViimsi | 87–91 | 27:10 | 5 | 2 | 9 | 1/7 | 1/4 | 2/2 | 0 | 5 | −7,0 |
| 07.102026-27 | Viimsi | 07.102026-27@Rigas Ekselences JunioriViimsi | 81–82 | 29:52 | 2 | 5 | 7 | 1/5 | 0/4 | 0/0 | 1 | 3 | +6,0 |
| 04.102026-27 | Viimsi | 04.102026-27vsTalTech/ALEXELAViimsi | 64–85 | 28:56 | 7 | 2 | 2 | 3/9 | 1/4 | 0/2 | 0 | 1 | −25,0 |
| 27.092026-27 | Viimsi | 27.092026-27vsBigbank/KalevViimsi | 66–89 | 26:21 | 9 | 5 | 7 | 4/11 | 0/3 | 1/2 | 1 | 3 | −18,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 18:06 | 0 | 2 | 3 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Viimsi | 31.102026-27@BK LiepājaViimsi | 54–112 | 23:06 | 13 | 0 | 5 | 5/14 | 1/4 | 2/2 | 0 | 0 | −33,0 |
| 30.102026-27 | Viimsi | 30.102026-27@BK VentspilsViimsi | 60–75 | 23:21 | 5 | 1 | 7 | 2/9 | 0/3 | 1/4 | 3 | 2 | −10,0 |
| 27.102026-27 | Viimsi | 27.102026-27@Keila KKViimsi | 72–78 | 27:53 | 18 | 3 | 5 | 7/15 | 2/7 | 2/2 | 0 | 2 | +5,0 |
| 20.102026-27 | Viimsi | 20.102026-27@Latvijas UniversitāteViimsi | 88–86 | 30:49 | 11 | 2 | 4 | 5/8 | 1/3 | 0/0 | 2 | 2 | +4,0 |
| 16.102026-27 | Viimsi | 16.102026-27vsBK OgreViimsi | 69–76 | 30:57 | 6 | 0 | 2 | 2/10 | 1/5 | 1/2 | 0 | 1 | −12,0 |
| 11.102026-27 | Viimsi | 11.102026-27vsValmiera Glass VIAViimsi | 87–91 | 27:10 | 5 | 2 | 9 | 1/7 | 1/4 | 2/2 | 0 | 5 | −7,0 |
| 07.102026-27 | Viimsi | 07.102026-27@Rigas Ekselences JunioriViimsi | 81–82 | 29:52 | 2 | 5 | 7 | 1/5 | 0/4 | 0/0 | 1 | 3 | +6,0 |
| 04.102026-27 | Viimsi | 04.102026-27vsTalTech/ALEXELAViimsi | 64–85 | 28:56 | 7 | 2 | 2 | 3/9 | 1/4 | 0/2 | 0 | 1 | −25,0 |
| 27.092026-27 | Viimsi | 27.092026-27vsBigbank/KalevViimsi | 66–89 | 26:21 | 9 | 5 | 7 | 4/11 | 0/3 | 1/2 | 1 | 3 | −18,0 |
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 18:06 | 0 | 2 | 3 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.