Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: Tallinna Kalev/Audentes
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 7 | 16,9 | 11,0 | 3,6 | 0,3 | 35,8 | 23,3 | 78,6 | 0,1 | 0,0 | 0,7 | −4,9 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 26 | 28,2 | 15,0 | 5,3 | 0,7 | 40,0 | 30,1 | 81,2 | 0,5 | 0,2 | 2,6 | −15,1 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | Taltech | 26 | 26,8 | 18,3 | 5,0 | 0,9 | 45,4 | 35,8 | 77,2 | 1,1 | 0,2 | 1,7 | −8,8 |
| Karjäär | 59 | 26,2 | 16,0 | 5,0 | 0,7 | 42,2 | 32,2 | 78,8 | 0,7 | 0,2 | 2,0 | −11,1 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 11 | 29,3 | 16,7 | 6,1 | 0,5 | 48,2 | 42,9 | 88,5 | 0,3 | 0,3 | 2,0 | −5,1 |
| Karjäär | 11 | 29,3 | 16,7 | 6,1 | 0,5 | 48,2 | 42,9 | 88,5 | 0,3 | 0,3 | 2,0 | −5,1 |
Karjäär: 944 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 28.122022-23vsViimsi/SportlandTallinna Kalev/Audentes | 81–92 | 29:21 | 29 | 9 | 1 | 8/19 | 1/7 | 12/16 | 1 | 0 | +1,0 |
| 21.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 21.122022-23vsPärnu SadamTallinna Kalev/Audentes | 62–97 | 15:49 | 15 | 2 | 0 | 6/11 | 3/6 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 10.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 10.122022-23vsBK OgreTallinna Kalev/Audentes | 56–63 | 16:53 | 7 | 4 | 0 | 2/9 | 1/4 | 2/2 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 07.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 07.122022-23vsKeila KKTallinna Kalev/Audentes | 78–82 | 16:45 | 4 | 2 | 0 | 1/7 | 0/4 | 2/2 | 0 | 1 | −7,0 |
| 03.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 03.122022-23@Valmiera Glass VIATallinna Kalev/Audentes | 77–91 | 23:22 | 12 | 6 | 1 | 3/9 | 0/2 | 6/6 | 0 | 0 | −12,0 |
| 26.112022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 26.112022-23vsLatvijas UniversitāteTallinna Kalev/Audentes | 76–75 | 4:47 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | −10,0 |
| 18.112022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 18.112022-23vsBC PrometeyTallinna Kalev/Audentes | 74–83 | 11:06 | 8 | 1 | 0 | 3/9 | 2/5 | 0/2 | 0 | 1 | +2,0 |
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 25:05 | 20 | 2 | 1 | 8/14 | 4/8 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 34:37 | 12 | 6 | 1 | 4/13 | 1/9 | 3/4 | 1 | 3 | −4,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 23:50 | 7 | 3 | 2 | 3/8 | 0/3 | 1/1 | 0 | 1 | −22,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 28.122022-23vsViimsi/SportlandTallinna Kalev/Audentes | 81–92 | 29:21 | 29 | 9 | 1 | 8/19 | 1/7 | 12/16 | 1 | 0 | +1,0 |
| 21.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 21.122022-23vsPärnu SadamTallinna Kalev/Audentes | 62–97 | 15:49 | 15 | 2 | 0 | 6/11 | 3/6 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 10.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 10.122022-23vsBK OgreTallinna Kalev/Audentes | 56–63 | 16:53 | 7 | 4 | 0 | 2/9 | 1/4 | 2/2 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 07.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 07.122022-23vsKeila KKTallinna Kalev/Audentes | 78–82 | 16:45 | 4 | 2 | 0 | 1/7 | 0/4 | 2/2 | 0 | 1 | −7,0 |
| 03.122022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 03.122022-23@Valmiera Glass VIATallinna Kalev/Audentes | 77–91 | 23:22 | 12 | 6 | 1 | 3/9 | 0/2 | 6/6 | 0 | 0 | −12,0 |
| 26.112022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 26.112022-23vsLatvijas UniversitāteTallinna Kalev/Audentes | 76–75 | 4:47 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | −10,0 |
| 18.112022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 18.112022-23vsBC PrometeyTallinna Kalev/Audentes | 74–83 | 11:06 | 8 | 1 | 0 | 3/9 | 2/5 | 0/2 | 0 | 1 | +2,0 |
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 25:05 | 20 | 2 | 1 | 8/14 | 4/8 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 34:37 | 12 | 6 | 1 | 4/13 | 1/9 | 3/4 | 1 | 3 | −4,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 23:50 | 7 | 3 | 2 | 3/8 | 0/3 | 1/1 | 0 | 1 | −22,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.