Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: BC Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | BC Tarvas | 30 | 28,7 | 13,5 | 4,0 | 4,8 | 43,9 | 33,0 | 80,4 | 1,5 | 0,1 | 4,2 | −15,3 |
| Karjäär | 30 | 28,7 | 13,5 | 4,0 | 4,8 | 43,9 | 33,0 | 80,4 | 1,5 | 0,1 | 4,2 | −15,3 |
Karjäär: 405 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 32:55 | 26 | 5 | 8 | 10/16 | 2/6 | 4/6 | 3 | 2 | +16,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 24:40 | 15 | 3 | 7 | 4/13 | 3/4 | 4/4 | 1 | 1 | −12,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 18:28 | 8 | 2 | 3 | 2/7 | 1/2 | 3/3 | 0 | 2 | −11,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 30:42 | 18 | 5 | 5 | 8/16 | 2/5 | 0/0 | 2 | 4 | −21,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 25:24 | 17 | 2 | 5 | 7/14 | 1/4 | 2/4 | 2 | 2 | −27,0 |
| 04.032022-23 | BC Tarvas | 04.032022-23@BK OgreBC Tarvas | 66–93 | 21:56 | 15 | 2 | 4 | 4/9 | 2/3 | 5/6 | 1 | 4 | −10,0 |
| 17.022022-23 | BC Tarvas | 17.022022-23vsBC Kalev/CramoBC Tarvas | 73–85 | 34:43 | 21 | 5 | 8 | 8/11 | 1/3 | 4/6 | 1 | 4 | −9,0 |
| 11.022022-23 | BC Tarvas | 11.022022-23vsAVIS UTILITAS RaplaBC Tarvas | 59–102 | 16:39 | 6 | 1 | 1 | 3/5 | 0/1 | 0/0 | 1 | 4 | −34,0 |
| 03.022022-23 | BC Tarvas | 03.022022-23vsBK OgreBC Tarvas | 81–75 | 30:17 | 14 | 5 | 6 | 4/9 | 1/2 | 5/6 | 2 | 4 | +16,0 |
| 01.022022-23 | BC Tarvas | 01.022022-23@Pärnu SadamBC Tarvas | 80–103 | 30:03 | 15 | 3 | 8 | 6/15 | 0/5 | 3/3 | 0 | 6 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 32:55 | 26 | 5 | 8 | 10/16 | 2/6 | 4/6 | 3 | 2 | +16,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 24:40 | 15 | 3 | 7 | 4/13 | 3/4 | 4/4 | 1 | 1 | −12,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 18:28 | 8 | 2 | 3 | 2/7 | 1/2 | 3/3 | 0 | 2 | −11,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 30:42 | 18 | 5 | 5 | 8/16 | 2/5 | 0/0 | 2 | 4 | −21,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 25:24 | 17 | 2 | 5 | 7/14 | 1/4 | 2/4 | 2 | 2 | −27,0 |
| 04.032022-23 | BC Tarvas | 04.032022-23@BK OgreBC Tarvas | 66–93 | 21:56 | 15 | 2 | 4 | 4/9 | 2/3 | 5/6 | 1 | 4 | −10,0 |
| 17.022022-23 | BC Tarvas | 17.022022-23vsBC Kalev/CramoBC Tarvas | 73–85 | 34:43 | 21 | 5 | 8 | 8/11 | 1/3 | 4/6 | 1 | 4 | −9,0 |
| 11.022022-23 | BC Tarvas | 11.022022-23vsAVIS UTILITAS RaplaBC Tarvas | 59–102 | 16:39 | 6 | 1 | 1 | 3/5 | 0/1 | 0/0 | 1 | 4 | −34,0 |
| 03.022022-23 | BC Tarvas | 03.022022-23vsBK OgreBC Tarvas | 81–75 | 30:17 | 14 | 5 | 6 | 4/9 | 1/2 | 5/6 | 2 | 4 | +16,0 |
| 01.022022-23 | BC Tarvas | 01.022022-23@Pärnu SadamBC Tarvas | 80–103 | 30:03 | 15 | 3 | 8 | 6/15 | 0/5 | 3/3 | 0 | 6 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.