Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: BC Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 4 | 10,7 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 40,0 | 25,0 | – | 0,5 | 0,0 | 0,5 | −4,5 |
| Karjäär | 4 | 10,7 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 40,0 | 25,0 | – | 0,5 | 0,0 | 0,5 | −4,5 |
Karjäär: 247 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 14:29 | 4 | 0 | 3 | 2/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | +12,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 27:43 | 9 | 3 | 3 | 2/6 | 2/5 | 3/4 | 2 | 4 | −18,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 33:52 | 18 | 6 | 2 | 7/15 | 2/5 | 2/3 | 1 | 0 | −3,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 29:06 | 10 | 5 | 2 | 5/11 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −14,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 31:27 | 25 | 6 | 2 | 8/13 | 4/5 | 5/6 | 1 | 0 | −18,0 |
| 04.032022-23 | BC Tarvas | 04.032022-23@BK OgreBC Tarvas | 66–93 | 27:41 | 7 | 6 | 3 | 2/8 | 0/2 | 3/4 | 0 | 2 | −18,0 |
| 17.022022-23 | BC Tarvas | 17.022022-23vsBC Kalev/CramoBC Tarvas | 73–85 | 14:05 | 7 | 5 | 1 | 3/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 11.022022-23 | BC Tarvas | 11.022022-23vsAVIS UTILITAS RaplaBC Tarvas | 59–102 | 15:01 | 6 | 0 | 1 | 2/6 | 1/1 | 1/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 03.022022-23 | BC Tarvas | 03.022022-23vsBK OgreBC Tarvas | 81–75 | 4:45 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 01.022022-23 | BC Tarvas | 01.022022-23@Pärnu SadamBC Tarvas | 80–103 | 18:12 | 6 | 5 | 0 | 2/6 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 14:29 | 4 | 0 | 3 | 2/3 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | +12,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 27:43 | 9 | 3 | 3 | 2/6 | 2/5 | 3/4 | 2 | 4 | −18,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 33:52 | 18 | 6 | 2 | 7/15 | 2/5 | 2/3 | 1 | 0 | −3,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 29:06 | 10 | 5 | 2 | 5/11 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −14,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 31:27 | 25 | 6 | 2 | 8/13 | 4/5 | 5/6 | 1 | 0 | −18,0 |
| 04.032022-23 | BC Tarvas | 04.032022-23@BK OgreBC Tarvas | 66–93 | 27:41 | 7 | 6 | 3 | 2/8 | 0/2 | 3/4 | 0 | 2 | −18,0 |
| 17.022022-23 | BC Tarvas | 17.022022-23vsBC Kalev/CramoBC Tarvas | 73–85 | 14:05 | 7 | 5 | 1 | 3/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 11.022022-23 | BC Tarvas | 11.022022-23vsAVIS UTILITAS RaplaBC Tarvas | 59–102 | 15:01 | 6 | 0 | 1 | 2/6 | 1/1 | 1/2 | 2 | 2 | −2,0 |
| 03.022022-23 | BC Tarvas | 03.022022-23vsBK OgreBC Tarvas | 81–75 | 4:45 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 01.022022-23 | BC Tarvas | 01.022022-23@Pärnu SadamBC Tarvas | 80–103 | 18:12 | 6 | 5 | 0 | 2/6 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | −21,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.