Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits, Rakvere Tarvas | 24 | 23,7 | 9,3 | 5,6 | 1,3 | 35,9 | 31,3 | 74,4 | 0,4 | 0,0 | 1,4 | −10,5 |
| Karjäär | 24 | 23,7 | 9,3 | 5,6 | 1,3 | 35,9 | 31,3 | 74,4 | 0,4 | 0,0 | 1,4 | −10,5 |
Karjäär: 222 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Rakvere Tarvas | 11.032019-20vsJurmala BetsafeRakvere Tarvas | 72–81 | 12:32 | 7 | 3 | 0 | 2/4 | 0/1 | 3/4 | 2 | 0 | +1,0 |
| 08.032019-20 | Rakvere Tarvas | 08.032019-20@Tallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 76–89 | 9:38 | 4 | 2 | 1 | 1/5 | 0/2 | 2/2 | 1 | 1 | +2,0 |
| 04.032019-20 | Rakvere Tarvas | 04.032019-20@Tartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 66–84 | 8:08 | 5 | 4 | 0 | 2/5 | 0/2 | 1/2 | 0 | 3 | −8,0 |
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 25:40 | 11 | 4 | 2 | 4/10 | 1/1 | 2/2 | 2 | 3 | −11,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 29:15 | 9 | 9 | 0 | 2/11 | 1/4 | 4/6 | 0 | 2 | −10,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 23:33 | 15 | 5 | 1 | 5/9 | 1/2 | 4/4 | 0 | 1 | −8,0 |
| 18.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.012019-20@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–93 | 32:58 | 10 | 10 | 0 | 1/4 | 1/2 | 7/10 | 0 | 3 | −17,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 30:54 | 8 | 11 | 4 | 3/9 | 1/4 | 1/2 | 0 | 2 | +10,0 |
| 10.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.012019-20vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 73–112 | 34:22 | 10 | 9 | 3 | 3/11 | 1/4 | 3/6 | 1 | 1 | −37,0 |
| 06.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.012019-20vsLatvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–81 | 27:00 | 14 | 8 | 0 | 4/12 | 0/0 | 6/6 | 0 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Rakvere Tarvas | 11.032019-20vsJurmala BetsafeRakvere Tarvas | 72–81 | 12:32 | 7 | 3 | 0 | 2/4 | 0/1 | 3/4 | 2 | 0 | +1,0 |
| 08.032019-20 | Rakvere Tarvas | 08.032019-20@Tallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 76–89 | 9:38 | 4 | 2 | 1 | 1/5 | 0/2 | 2/2 | 1 | 1 | +2,0 |
| 04.032019-20 | Rakvere Tarvas | 04.032019-20@Tartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 66–84 | 8:08 | 5 | 4 | 0 | 2/5 | 0/2 | 1/2 | 0 | 3 | −8,0 |
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 25:40 | 11 | 4 | 2 | 4/10 | 1/1 | 2/2 | 2 | 3 | −11,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 29:15 | 9 | 9 | 0 | 2/11 | 1/4 | 4/6 | 0 | 2 | −10,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 23:33 | 15 | 5 | 1 | 5/9 | 1/2 | 4/4 | 0 | 1 | −8,0 |
| 18.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.012019-20@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–93 | 32:58 | 10 | 10 | 0 | 1/4 | 1/2 | 7/10 | 0 | 3 | −17,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 30:54 | 8 | 11 | 4 | 3/9 | 1/4 | 1/2 | 0 | 2 | +10,0 |
| 10.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.012019-20vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 73–112 | 34:22 | 10 | 9 | 3 | 3/11 | 1/4 | 3/6 | 1 | 1 | −37,0 |
| 06.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.012019-20vsLatvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–81 | 27:00 | 14 | 8 | 0 | 4/12 | 0/0 | 6/6 | 0 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.