Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Viimsi · Power forward · 205 cm · s. 2002
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Viimsi | 9 | 24,1 | 10,6 | 5,8 | 2,1 | 46,8 | 25,0 | 71,4 | 0,4 | 0,3 | 2,3 | −10,3 |
| 2025-26 | Viimsi | 25 | 23,4 | 9,0 | 4,1 | 1,4 | 44,9 | 32,9 | 77,8 | 0,5 | 0,1 | 1,2 | −7,2 |
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 18 | 8,5 | 3,2 | 1,1 | 0,2 | 44,2 | 12,5 | 66,7 | 0,2 | 0,1 | 0,4 | +1,4 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 8,2 | 1,9 | 1,3 | 0,4 | 41,4 | 60,0 | 75,0 | 0,0 | 0,1 | 0,4 | −0,5 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 3,4 | 0,5 | 0,4 | 0,2 | 37,5 | 0,0 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 0,3 | −1,9 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 4 | 3,9 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 50,0 | 50,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,5 | −0,5 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 1 | 3,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | – | – | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | – |
| Karjäär | 85 | 13,5 | 4,9 | 2,4 | 0,8 | 44,8 | 29,6 | 71,2 | 0,3 | 0,1 | 0,8 | −3,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 1 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0 | 50,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ±0,0 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 10,4 | 2,6 | 1,4 | 0,2 | 50,0 | 30,0 | 0,0 | 0,4 | 0,0 | 0,2 | +1,1 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 3 | 1,5 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | – | – | – | 0,0 | 0,3 | 0,0 | −0,7 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 2 | 2,9 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 50,0 | 50,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | +0,5 |
| Karjäär | 15 | 7,1 | 1,9 | 0,9 | 0,1 | 50,0 | 35,7 | 0,0 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | +0,6 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Viimsi | 31.102026-27@BK LiepājaViimsi | 54–112 | 19:53 | 8 | 3 | 0 | 4/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | −31,0 |
| 30.102026-27 | Viimsi | 30.102026-27@BK VentspilsViimsi | 60–75 | 23:11 | 11 | 4 | 4 | 5/13 | 0/5 | 1/1 | 0 | 3 | −9,0 |
| 27.102026-27 | Viimsi | 27.102026-27@Keila KKViimsi | 72–78 | 26:19 | 8 | 7 | 2 | 3/8 | 1/4 | 1/2 | 1 | 3 | −10,0 |
| 20.102026-27 | Viimsi | 20.102026-27@Latvijas UniversitāteViimsi | 88–86 | 27:41 | 9 | 7 | 7 | 4/7 | 1/2 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 16.102026-27 | Viimsi | 16.102026-27vsBK OgreViimsi | 69–76 | 25:14 | 8 | 6 | 2 | 2/5 | 0/1 | 4/6 | 1 | 3 | −2,0 |
| 11.102026-27 | Viimsi | 11.102026-27vsValmiera Glass VIAViimsi | 87–91 | 25:04 | 28 | 6 | 1 | 10/13 | 4/5 | 4/4 | 0 | 2 | −7,0 |
| 07.102026-27 | Viimsi | 07.102026-27@Rigas Ekselences JunioriViimsi | 81–82 | 24:18 | 12 | 8 | 0 | 5/11 | 1/6 | 1/2 | 0 | 3 | −1,0 |
| 04.102026-27 | Viimsi | 04.102026-27vsTalTech/ALEXELAViimsi | 64–85 | 21:48 | 2 | 8 | 3 | 1/6 | 0/4 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 27.092026-27 | Viimsi | 27.092026-27vsBigbank/KalevViimsi | 66–89 | 23:32 | 9 | 3 | 0 | 2/8 | 1/3 | 4/6 | 2 | 2 | −27,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 17:12 | 15 | 2 | 0 | 6/8 | 2/2 | 1/3 | 0 | 2 | −13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Viimsi | 31.102026-27@BK LiepājaViimsi | 54–112 | 19:53 | 8 | 3 | 0 | 4/6 | 0/2 | 0/0 | 0 | 2 | −31,0 |
| 30.102026-27 | Viimsi | 30.102026-27@BK VentspilsViimsi | 60–75 | 23:11 | 11 | 4 | 4 | 5/13 | 0/5 | 1/1 | 0 | 3 | −9,0 |
| 27.102026-27 | Viimsi | 27.102026-27@Keila KKViimsi | 72–78 | 26:19 | 8 | 7 | 2 | 3/8 | 1/4 | 1/2 | 1 | 3 | −10,0 |
| 20.102026-27 | Viimsi | 20.102026-27@Latvijas UniversitāteViimsi | 88–86 | 27:41 | 9 | 7 | 7 | 4/7 | 1/2 | 0/0 | 0 | 1 | +6,0 |
| 16.102026-27 | Viimsi | 16.102026-27vsBK OgreViimsi | 69–76 | 25:14 | 8 | 6 | 2 | 2/5 | 0/1 | 4/6 | 1 | 3 | −2,0 |
| 11.102026-27 | Viimsi | 11.102026-27vsValmiera Glass VIAViimsi | 87–91 | 25:04 | 28 | 6 | 1 | 10/13 | 4/5 | 4/4 | 0 | 2 | −7,0 |
| 07.102026-27 | Viimsi | 07.102026-27@Rigas Ekselences JunioriViimsi | 81–82 | 24:18 | 12 | 8 | 0 | 5/11 | 1/6 | 1/2 | 0 | 3 | −1,0 |
| 04.102026-27 | Viimsi | 04.102026-27vsTalTech/ALEXELAViimsi | 64–85 | 21:48 | 2 | 8 | 3 | 1/6 | 0/4 | 0/0 | 0 | 2 | −12,0 |
| 27.092026-27 | Viimsi | 27.092026-27vsBigbank/KalevViimsi | 66–89 | 23:32 | 9 | 3 | 0 | 2/8 | 1/3 | 4/6 | 2 | 2 | −27,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 17:12 | 15 | 2 | 0 | 6/8 | 2/2 | 1/3 | 0 | 2 | −13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.