Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 15 | 9,4 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 48,1 | 0,0 | 28,6 | 0,2 | 0,1 | 0,6 | −3,3 |
| Karjäär | 15 | 9,4 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 48,1 | 0,0 | 28,6 | 0,2 | 0,1 | 0,6 | −3,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 5 | 7,9 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | 33,3 | 0,0 | 20,0 | 0,6 | 0,0 | 0,4 | −1,6 |
| Karjäär | 5 | 7,9 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | 33,3 | 0,0 | 20,0 | 0,6 | 0,0 | 0,4 | −1,6 |
Karjäär: 28 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.052020-21 | Rakvere Tarvas | 14.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–84 | 13:22 | 2 | 3 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/2 | 1 | 2 | +4,0 |
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 1:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 5:10 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/0 | 0/1 | 0 | 0 | +1,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 11:10 | 1 | 4 | 0 | 0/2 | 0/1 | 1/2 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 26.032020-21 | Rakvere Tarvas | 26.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 70–102 | 4:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 24.032020-21 | Rakvere Tarvas | 24.032020-21vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 58–87 | 8:00 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −12,0 |
| 12.022020-21 | Rakvere Tarvas | 12.022020-21@Tartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 78–94 | 1:33 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 10.022020-21 | Rakvere Tarvas | 10.022020-21@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 96–56 | 4:32 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +7,0 |
| 24.012020-21 | Rakvere Tarvas | 24.012020-21@TaltechRakvere Tarvas | 85–90 | 4:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 08.012020-21 | Rakvere Tarvas | 08.012020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 96–87 | 12:03 | 2 | 1 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.052020-21 | Rakvere Tarvas | 14.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–84 | 13:22 | 2 | 3 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/2 | 1 | 2 | +4,0 |
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 1:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 5:10 | 2 | 1 | 0 | 1/3 | 0/0 | 0/1 | 0 | 0 | +1,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 11:10 | 1 | 4 | 0 | 0/2 | 0/1 | 1/2 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 26.032020-21 | Rakvere Tarvas | 26.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 70–102 | 4:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 24.032020-21 | Rakvere Tarvas | 24.032020-21vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 58–87 | 8:00 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −12,0 |
| 12.022020-21 | Rakvere Tarvas | 12.022020-21@Tartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 78–94 | 1:33 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 10.022020-21 | Rakvere Tarvas | 10.022020-21@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 96–56 | 4:32 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +7,0 |
| 24.012020-21 | Rakvere Tarvas | 24.012020-21@TaltechRakvere Tarvas | 85–90 | 4:47 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 08.012020-21 | Rakvere Tarvas | 08.012020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 96–87 | 12:03 | 2 | 1 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.