Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Jurmala Betsafe
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Jurmala Betsafe | 5 | 6,5 | 3,0 | 0,6 | 0,4 | 42,9 | 0,0 | 75,0 | 0,2 | 0,0 | 1,0 | +1,0 |
| Karjäär | 5 | 6,5 | 3,0 | 0,6 | 0,4 | 42,9 | 0,0 | 75,0 | 0,2 | 0,0 | 1,0 | +1,0 |
Karjäär: 15 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.112018-19 | Jurmala Betsafe | 03.112018-19@BK OgreJurmala Betsafe | 83–104 | 5:44 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 24.102018-19 | Jurmala Betsafe | 24.102018-19vsVEF RīgaJurmala Betsafe | 73–96 | 5:01 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 20.102018-19 | Jurmala Betsafe | 20.102018-19@Valmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 103–77 | 7:54 | 5 | 1 | 1 | 2/4 | 0/2 | 1/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 03.102018-19 | Jurmala Betsafe | 03.102018-19@BC Valga-Valka/Maks&MooritsJurmala Betsafe | 90–67 | 9:45 | 8 | 1 | 0 | 3/4 | 0/0 | 2/2 | 0 | 2 | +3,0 |
| 29.092018-19 | Jurmala Betsafe | 29.092018-19@Tartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 59–79 | 4:11 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.112018-19 | Jurmala Betsafe | 03.112018-19@BK OgreJurmala Betsafe | 83–104 | 5:44 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 24.102018-19 | Jurmala Betsafe | 24.102018-19vsVEF RīgaJurmala Betsafe | 73–96 | 5:01 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 20.102018-19 | Jurmala Betsafe | 20.102018-19@Valmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 103–77 | 7:54 | 5 | 1 | 1 | 2/4 | 0/2 | 1/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 03.102018-19 | Jurmala Betsafe | 03.102018-19@BC Valga-Valka/Maks&MooritsJurmala Betsafe | 90–67 | 9:45 | 8 | 1 | 0 | 3/4 | 0/0 | 2/2 | 0 | 2 | +3,0 |
| 29.092018-19 | Jurmala Betsafe | 29.092018-19@Tartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 59–79 | 4:11 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.