Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 12 | 24,7 | 9,0 | 2,3 | 2,9 | 37,5 | 33,9 | 66,7 | 0,4 | 0,1 | 1,8 | −1,6 |
| Karjäär | 12 | 24,7 | 9,0 | 2,3 | 2,9 | 37,5 | 33,9 | 66,7 | 0,4 | 0,1 | 1,8 | −1,6 |
Karjäär: 108 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.012018-19@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 85–66 | 25:24 | 8 | 5 | 3 | 2/5 | 1/4 | 3/4 | 0 | 1 | +11,0 |
| 12.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 12.012018-19@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 56–77 | 24:19 | 11 | 1 | 0 | 4/8 | 1/5 | 2/2 | 0 | 1 | −20,0 |
| 09.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.012018-19vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 70–85 | 17:57 | 2 | 2 | 2 | 0/4 | 0/3 | 2/2 | 0 | 2 | −19,0 |
| 23.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.122018-19@Jekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–61 | 25:07 | 6 | 1 | 1 | 2/9 | 2/6 | 0/0 | 2 | 0 | +15,0 |
| 15.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122018-19vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 64–87 | 19:56 | 0 | 2 | 3 | 0/6 | 0/5 | 0/0 | 1 | 2 | −5,0 |
| 08.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.122018-19vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–83 | 18:08 | 5 | 2 | 3 | 2/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | +2,0 |
| 24.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 24.112018-19@AVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–81 | 24:34 | 8 | 2 | 4 | 3/8 | 2/5 | 0/0 | 0 | 3 | +6,0 |
| 15.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112018-19@VEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–96 | 26:35 | 22 | 4 | 4 | 7/13 | 6/9 | 2/5 | 0 | 3 | −14,0 |
| 09.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.112018-19vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–82 | 27:43 | 7 | 1 | 3 | 3/11 | 1/5 | 0/0 | 1 | 3 | −10,0 |
| 03.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 03.112018-19@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 76–85 | 30:12 | 16 | 3 | 5 | 6/11 | 3/4 | 1/3 | 0 | 2 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.012018-19@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 85–66 | 25:24 | 8 | 5 | 3 | 2/5 | 1/4 | 3/4 | 0 | 1 | +11,0 |
| 12.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 12.012018-19@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 56–77 | 24:19 | 11 | 1 | 0 | 4/8 | 1/5 | 2/2 | 0 | 1 | −20,0 |
| 09.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.012018-19vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 70–85 | 17:57 | 2 | 2 | 2 | 0/4 | 0/3 | 2/2 | 0 | 2 | −19,0 |
| 23.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.122018-19@Jekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–61 | 25:07 | 6 | 1 | 1 | 2/9 | 2/6 | 0/0 | 2 | 0 | +15,0 |
| 15.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122018-19vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 64–87 | 19:56 | 0 | 2 | 3 | 0/6 | 0/5 | 0/0 | 1 | 2 | −5,0 |
| 08.122018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.122018-19vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–83 | 18:08 | 5 | 2 | 3 | 2/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | +2,0 |
| 24.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 24.112018-19@AVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–81 | 24:34 | 8 | 2 | 4 | 3/8 | 2/5 | 0/0 | 0 | 3 | +6,0 |
| 15.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112018-19@VEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–96 | 26:35 | 22 | 4 | 4 | 7/13 | 6/9 | 2/5 | 0 | 3 | −14,0 |
| 09.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.112018-19vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–82 | 27:43 | 7 | 1 | 3 | 3/11 | 1/5 | 0/0 | 1 | 3 | −10,0 |
| 03.112018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 03.112018-19@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 76–85 | 30:12 | 16 | 3 | 5 | 6/11 | 3/4 | 1/3 | 0 | 2 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.