Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Jurmala Betsafe
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits, Jurmala Betsafe | 24 | 21,1 | 7,2 | 7,0 | 0,7 | 54,1 | 22,2 | 57,6 | 0,8 | 0,6 | 1,6 | −1,1 |
| Karjäär | 24 | 21,1 | 7,2 | 7,0 | 0,7 | 54,1 | 22,2 | 57,6 | 0,8 | 0,6 | 1,6 | −1,1 |
Karjäär: 172 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | Jurmala Betsafe | 23.032018-19vsTartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 89–95 | 13:26 | 8 | 2 | 1 | 4/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 17.032018-19 | Jurmala Betsafe | 17.032018-19@Pärnu SadamJurmala Betsafe | 72–87 | 15:50 | 7 | 8 | 1 | 3/5 | 0/0 | 1/1 | 0 | 1 | −1,0 |
| 06.032018-19 | Jurmala Betsafe | 06.032018-19vsValmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 81–69 | 26:19 | 13 | 13 | 1 | 5/11 | 0/0 | 3/4 | 1 | 3 | +8,0 |
| 03.032018-19 | Jurmala Betsafe | 03.032018-19@Latvijas UniversitāteJurmala Betsafe | 62–55 | 26:30 | 5 | 12 | 0 | 1/4 | 0/0 | 3/4 | 2 | 0 | +16,0 |
| 13.022018-19 | Jurmala Betsafe | 13.022018-19@BK VentspilsJurmala Betsafe | 58–72 | 16:12 | 2 | 7 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 09.022018-19 | Jurmala Betsafe | 09.022018-19vsTaltechJurmala Betsafe | 82–85 | 14:36 | 2 | 4 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 2 | 0 | −7,0 |
| 02.022018-19 | Jurmala Betsafe | 02.022018-19@Tallinna Kalev/TLÜJurmala Betsafe | 99–96 | 17:03 | 8 | 5 | 0 | 3/4 | 0/0 | 2/4 | 1 | 2 | – |
| 23.012018-19 | Jurmala Betsafe | 23.012018-19vsBC Kalev/CramoJurmala Betsafe | 66–78 | 19:17 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −1,0 |
| 19.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.012018-19@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 85–66 | 16:17 | 4 | 5 | 1 | 1/2 | 0/0 | 2/4 | 2 | 1 | +14,0 |
| 12.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 12.012018-19@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 56–77 | 18:01 | 2 | 4 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/4 | 1 | 1 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | Jurmala Betsafe | 23.032018-19vsTartu ÜlikoolJurmala Betsafe | 89–95 | 13:26 | 8 | 2 | 1 | 4/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
| 17.032018-19 | Jurmala Betsafe | 17.032018-19@Pärnu SadamJurmala Betsafe | 72–87 | 15:50 | 7 | 8 | 1 | 3/5 | 0/0 | 1/1 | 0 | 1 | −1,0 |
| 06.032018-19 | Jurmala Betsafe | 06.032018-19vsValmiera Glass VIAJurmala Betsafe | 81–69 | 26:19 | 13 | 13 | 1 | 5/11 | 0/0 | 3/4 | 1 | 3 | +8,0 |
| 03.032018-19 | Jurmala Betsafe | 03.032018-19@Latvijas UniversitāteJurmala Betsafe | 62–55 | 26:30 | 5 | 12 | 0 | 1/4 | 0/0 | 3/4 | 2 | 0 | +16,0 |
| 13.022018-19 | Jurmala Betsafe | 13.022018-19@BK VentspilsJurmala Betsafe | 58–72 | 16:12 | 2 | 7 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 09.022018-19 | Jurmala Betsafe | 09.022018-19vsTaltechJurmala Betsafe | 82–85 | 14:36 | 2 | 4 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 2 | 0 | −7,0 |
| 02.022018-19 | Jurmala Betsafe | 02.022018-19@Tallinna Kalev/TLÜJurmala Betsafe | 99–96 | 17:03 | 8 | 5 | 0 | 3/4 | 0/0 | 2/4 | 1 | 2 | – |
| 23.012018-19 | Jurmala Betsafe | 23.012018-19vsBC Kalev/CramoJurmala Betsafe | 66–78 | 19:17 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −1,0 |
| 19.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.012018-19@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 85–66 | 16:17 | 4 | 5 | 1 | 1/2 | 0/0 | 2/4 | 2 | 1 | +14,0 |
| 12.012018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 12.012018-19@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 56–77 | 18:01 | 2 | 4 | 0 | 0/1 | 0/1 | 2/4 | 1 | 1 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.