Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 1 | 22,2 | 24,0 | 4,0 | 2,0 | 61,5 | 75,0 | 71,4 | 3,0 | 0,0 | 6,0 | +10,0 |
| Karjäär | 1 | 22,2 | 24,0 | 4,0 | 2,0 | 61,5 | 75,0 | 71,4 | 3,0 | 0,0 | 6,0 | +10,0 |
Karjäär: 24 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.102021-22 | Rakvere Tarvas | 17.102021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 85–90 | 22:13 | 24 | 4 | 2 | 8/13 | 3/4 | 5/7 | 3 | 6 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.102021-22 | Rakvere Tarvas | 17.102021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 85–90 | 22:13 | 24 | 4 | 2 | 8/13 | 3/4 | 5/7 | 3 | 6 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.