Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Registreeritud · Viimsi · 2026-27 · #88
Power forward · 200 cm · s. 2006
Hooaja statistika ilmub pärast esimest mängu.
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042025-26 | Viimsi | 16.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 69–94 | 6:07 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 13.042025-26 | Viimsi | 13.042025-26vsTranscom PärnuViimsi | 81–96 | 3:55 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 4:40 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032025-26 | Viimsi | 11.032025-26@Transcom PärnuViimsi | 75–88 | 3:58 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 08.032025-26 | Viimsi | 08.032025-26vsVEF RīgaViimsi | 62–107 | 11:33 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −13,0 |
| 08.022025-26 | Viimsi | 08.022025-26vsBK VentspilsViimsi | 83–81 | 4:20 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 28.012025-26 | Viimsi | 28.012025-26@Kalev/CramoViimsi | 73–110 | 9:54 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −15,0 |
| 21.012025-26 | Viimsi | 21.012025-26vsBK OgreViimsi | 78–77 | 16:14 | 2 | 2 | 1 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 14.012025-26 | Viimsi | 14.012025-26@Latvijas UniversitāteViimsi | 77–91 | 0:49 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 11.012025-26 | Viimsi | 11.012025-26vsTranscom PärnuViimsi | 76–88 | 5:27 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042025-26 | Viimsi | 16.042025-26@Transcom PärnuViimsi | 69–94 | 6:07 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 13.042025-26 | Viimsi | 13.042025-26vsTranscom PärnuViimsi | 81–96 | 3:55 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 14.032025-26 | Viimsi | 14.032025-26@Rīgas ZeļļiViimsi | 74–90 | 4:40 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032025-26 | Viimsi | 11.032025-26@Transcom PärnuViimsi | 75–88 | 3:58 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 08.032025-26 | Viimsi | 08.032025-26vsVEF RīgaViimsi | 62–107 | 11:33 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −13,0 |
| 08.022025-26 | Viimsi | 08.022025-26vsBK VentspilsViimsi | 83–81 | 4:20 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 28.012025-26 | Viimsi | 28.012025-26@Kalev/CramoViimsi | 73–110 | 9:54 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −15,0 |
| 21.012025-26 | Viimsi | 21.012025-26vsBK OgreViimsi | 78–77 | 16:14 | 2 | 2 | 1 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 14.012025-26 | Viimsi | 14.012025-26@Latvijas UniversitāteViimsi | 77–91 | 0:49 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 11.012025-26 | Viimsi | 11.012025-26vsTranscom PärnuViimsi | 76–88 | 5:27 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.